Dette er resultater fra Umeå Scandic Cup 2019. Se de siste resultatene fra Umeå Scandic Cup 2020 her.

Siste resultat

Umeå Scandic Cup 2019 begynner
Slutt
28/8
29/8
30/8
31/8
1/9
4/9
5/9
6/9
7/9
8/9

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
08090203 sø 08/09 16:00 sø 08/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 2 Herr div 1 Slutspel A Finale Gamla Stan IBK 6 - 8 Gimonäs Umeå IF    
08090103 sø 08/09 15:00 sø 08/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 1 Herr div 2-3 Slutspel A Finale Skellefteå IBK 5 - 4 Thorengruppen Ungdom    
08090104 sø 08/09 17:00 sø 08/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 1 Dam div 1-2 Slutspel A Finale RIG Umeå IBF 5 - 3 Umeå Västra IF    
08090300 sø 08/09 11:00 sø 08/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 3 Dam div 1-2 Slutspel B Finale Sandåkerns SK 6 - 4 K4 IF /Argentum 91    
01090104 sø 01/09 17:00 sø 01/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 1 Herr Elit/All Slutspel A Finale SPV 5 - 9 IBK Dalen    
01090103 sø 01/09 15:00 sø 01/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 1 Dam Elit Final Finale IKSU 7 - 3 IBK Dalen    
01090102 sø 01/09 13:00 sø 01/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 1 Dam Elit 3:e pris Finale IK Sirius FBC 6 - 5 RIG Umeå IBF    
01090300 sø 01/09 11:00 sø 01/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 3 DJ18 Final Finale Landvetter IBK 0 - 5 Örnsköldsvi.../IBF damjun    
01090200 sø 01/09 09:00 sø 01/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 2 DJ18 3:e pris Finale Umeå Västra IF/IBK 0 - 5 IBS Dalen /IBF    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
08090102 sø 08/09 13:00 sø 08/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 1 Dam div 1-2 Slutspel A Semifinale Holmsund City IBC 1 - 10 RIG Umeå IBF    
08090202 sø 08/09 13:00 sø 08/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 2 Dam div 1-2 Slutspel A Semifinale Obbola IK 2 - 4 Umeå Västra IF    
08090101 sø 08/09 11:00 sø 08/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 1 Herr div 1 Slutspel A Semifinale Gimonäs Umeå IF 10 - 6 Sundsvall FBC Ungdom    
08090201 sø 08/09 11:00 sø 08/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 2 Herr div 1 Slutspel A Semifinale RIG Umeå IBF 6 - 11 Gamla Stan IBK    
08090100 sø 08/09 09:00 sø 08/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 1 Herr div 2-3 Slutspel A Semifinale Thorengruppen Ungdom 6 - 5 IBS Dalen    
08090200 sø 08/09 09:00 sø 08/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 2 Herr div 2-3 Slutspel A Semifinale Skellefteå IBK 9 - 8 Öjebyns IBF    
07090104 lø 07/09 19:00 lø 07/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 1 Dam div 1-2 Slutspel A 1/4 Final RIG Umeå IBF 8 - 0 Sävar IK    
07090204 lø 07/09 19:00 lø 07/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 2 Dam div 1-2 Slutspel A 1/4 Final Obbola IK 6 - 1 IBK Boden    
07090304 lø 07/09 19:00 lø 07/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 3 Dam div 1-2 Slutspel A 1/4 Final Umeå Västra IF 8 - 1 Gamla Stan IBK utv    
07090502 lø 07/09 19:00 lø 07/09 Musköten Dam div 1-2 Slutspel B Semifinale K4 IF /Argentum 91 9 - 3 IBK Härnösand    
07090604 lø 07/09 19:00 lø 07/09 Musköten nya Dam div 1-2 Slutspel A 1/4 Final IBS Dalen 2 - 3 Holmsund City IBC    
07090103 lø 07/09 17:00 lø 07/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 1 Herr div 1 Plj A Sundsvall FBC Ungdom 3 - 3 IBF Dalen    
07090203 lø 07/09 17:00 lø 07/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 2 Herr div 1 Plj B Gamla Stan IBK 3 - 3 Gimonäs Umeå IF    
07090303 lø 07/09 17:00 lø 07/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 3 Herr div 1 Plj A IBK Härnösand 4 - 3 RIG Umeå IBF    
07090501 lø 07/09 17:00 lø 07/09 Musköten Dam div 1-2 Slutspel B Semifinale Umeå City IBF Utv 4 - 5 Sandåkerns SK    
07090603 lø 07/09 17:00 lø 07/09 Musköten nya Herr div 1 Plj B IBK Umeå Norr 10 - 4 Timrå IBC    
07090102 lø 07/09 15:00 lø 07/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 1 Herr div 2-3 Plj A Täfteå IK 4 - 12 Skellefteå IBK    
07090202 lø 07/09 15:00 lø 07/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 2 Herr div 2-3 Plj B Rönnskär Railcare IF 3 - 7 Öjebyns IBF    
07090302 lø 07/09 15:00 lø 07/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 3 Herr div 2-3 Plj B Umeå City IBF 5 - 19 Thorengruppen Ungdom    
07090602 lø 07/09 15:00 lø 07/09 Musköten nya Herr div 2-3 Plj A K4 IF 3 - 13 IBS Dalen    
07090101 lø 07/09 12:00 lø 07/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 1 Dam div 1-2 Plj A IBS Dalen 11 - 5 Umeå City IBF Utv    
07090201 lø 07/09 12:00 lø 07/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 2 Dam div 1-2 Plj D IBK Boden 5 - 4 Sandåkerns SK    
07090301 lø 07/09 12:00 lø 07/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 3 Dam div 1-2 Plj C IBK Härnösand 2 - 10 Holmsund City IBC    
07090601 lø 07/09 12:00 lø 07/09 Musköten nya Dam div 1-2 Plj B K4 IF /Argentum 91 7 - 8 Obbola IK    
07090100 lø 07/09 10:00 lø 07/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 1 Herr div 1 Plj A Sundsvall FBC Ungdom 14 - 6 IBK Härnösand    
07090200 lø 07/09 10:00 lø 07/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 2 Herr div 1 Plj B Timrå IBC 12 - 2 Gamla Stan IBK    
07090300 lø 07/09 10:00 lø 07/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 3 Herr div 2-3 Plj B Öjebyns IBF 6 - 6 Umeå City IBF    
07090500 lø 07/09 10:00 lø 07/09 Musköten Herr div 2-3 Plj A Skellefteå IBK 11 - 2 K4 IF    
07090600 lø 07/09 10:00 lø 07/09 Musköten nya Herr div 2-3 Plj B Thorengruppen Ungdom 12 - 3 Rönnskär Railcare IF    
06090101 fr 06/09 20:00 fr 06/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 1 Herr div 1 Plj A RIG Umeå IBF 7 - 2 Sundsvall FBC Ungdom    
06090201 fr 06/09 20:00 fr 06/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 2 Herr div 1 Plj B Gimonäs Umeå IF 10 - 7 Timrå IBC    
06090301 fr 06/09 20:00 fr 06/09 Umeå Energi Arena (vilken bestäms senare) 3 Herr div 2-3 Plj A K4 IF 4 - 8 Täfteå IK    
06090401 fr 06/09 20:00 fr 06/09 Vildmannahallen Dam div 1-2 Plj A Umeå City IBF Utv 2 - 3 Gamla Stan IBK utv      
06090501 fr 06/09 20:00 fr 06/09 Musköten Herr div 2-3 Plj B Öjebyns IBF 3 - 5 Thorengruppen Ungdom    
06090601 fr 06/09 20:00 fr 06/09 Musköten nya Herr div 2-3 Plj A IBS Dalen 4 - 7 Skellefteå IBK