Statistik

Matchstatistik

Matcher/Stadie


Matcher/Dag

Matcher/Klass

Lite siffror

Antal matcher 96
Färdigspelade 96
Kvar att spela 0
Walk over (WO) 0
Efter straffläggning 0
Hemmavinster 44
Bortavinster 42
Oavgjorda 10

Top 20 matcher med flest mål

Visa domare
  Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
lö 01/09 19:00 lö 01/09 Umeå Energi Arena Vatten Herr div 1 Grp A Timrå IBC 16 - 5 FBK Valmiera    
lö 01/09 13:00 lö 01/09 Musköten Herr div 2-3 Grp A Wallviks IK 7 - 13 Hörnefors IF    
lö 01/09 09:30 lö 01/09 Vildmannahallen Herr div 2-3 Grp B IBF Dalen /IBK Dalen Vit 11 - 7 Gimonäs Umeå IBF    
sö 09/09 16:55 sö 09/09 Umeå Energi Arena Vind Herr Elit Slutspel A IBK Dalen 7 - 10 SPV    
to 06/09 20:00 to 06/09 Umeå Energi Arena Vind Väst Herr Elit Grp B Technology Florbal MB 8 - 8 Team Thorengruppen SK    
sö 02/09 11:00 sö 02/09 Umeå Energi Arena Vind Öst Dam junior (född -00 eller yngre) Slutspel A IBF Dalen Svart 12 - 4 IBF Dalen Vit    
lö 01/09 14:00 lö 01/09 Umeå Energi Arena Vatten Herr div 1 Grp A FBK Valmiera 7 - 9 IBF Dalen    
fr 31/08 19:00 fr 31/08 Musköten Herr div 1 Grp A IBK Luleå 4 - 12 FBK Valmiera    
lö 01/09 17:00 lö 01/09 Musköten Herr div 2-3 Grp B Gullänget-Kroksta IBS 10 - 6 IBF Dalen /IBK Dalen Vit    
sö 02/09 13:00 sö 02/09 Umeå Energi Arena Vatten Herr div 1 Slutspel A Timrå IBC 7 - 8 Gamla Stan IBK    
sö 02/09 09:00 sö 02/09 Umeå Energi Arena Vatten Herr div 1 Grp A IBF Dalen 12 - 3 IBK Luleå    
sö 09/09 14:00 sö 09/09 Umeå Energi Arena Vatten Dam Elit Plac 5-6 Team Kalix IBK 6 - 9 IKSU Ungdom Dam    
sö 02/09 13:00 sö 02/09 Umeå Energi Arena Vind Öst Herr div 2-3 Slutspel A Hörnefors IF 7 - 8 Gullänget-Kroksta IBS    
sö 02/09 13:00 sö 02/09 Umeå Energi Arena Vind Väst Herr div 1 Slutspel A Sundsvall FBC Ungdom 7 - 8 IBF Dalen    
lö 01/09 19:00 lö 01/09 Midgårdshallen Herr div 2-3 Grp A IBS Dalen 7 - 8 Wallviks IK    
lö 08/09 15:00 lö 08/09 Umeå Energi Arena Vind Herr Elit Grp B RIG Umeå IBF 4 - 11 Technology Florbal MB    
fr 31/08 21:00 fr 31/08 Umeå Energi Arena Vind Väst Herr div 2-3 Grp B Gimonäs Umeå IBF 8 - 6 Gullänget-Kroksta IBS    
sö 02/09 09:00 sö 02/09 Umeå Energi Arena Vind Öst Herr div 1 Grp B Gamla Stan IBK 7 - 7 Sundsvall FBC Ungdom    
sö 02/09 11:00 sö 02/09 Umeå Energi Arena Vind Väst Dam div 1-2 Slutspel A Örnsköldsvik IBF/IBK 9 - 5 Klockarbergets BK    
fr 07/09 18:00 fr 07/09 Umeå Energi Arena Vind Öst Herr Elit Grp B Wibax Piteå IBK 4 - 10 Technology Florbal MB