Viimeisiä tuloksia

Umeå Scandic Cup 2020 begins
End
26/8
27/8
28/8
29/8
30/8
9/9
10/9
11/9
12/9
13/9

Finals

  Nro Aika Areena Group Lohko Kotijoukkue Result  Vierasjoukkue   Live  
13090203 su 13/09 17:00 su 13/09 Umeå Energi Arena väst Herr div 1 Slutspel A Loppuottelu RIG Umeå 7 - 5 Sundsvall FBC/Ungdom  
13090202 su 13/09 15:00 su 13/09 Umeå Energi Arena väst Herr div 2-3 Slutspel A Loppuottelu Öjebyns IBF 6 - 7 Thorengruppen IBK  
13090303 su 13/09 16:30 su 13/09 Umeå Energi Arena öst Dam div 1-2 Slutspel A Loppuottelu Örnsköldsvi...ndyförening 2 - 7 RIG Umeå DJ18  
13090302 su 13/09 14:00 su 13/09 Umeå Energi Arena öst Dam div 1-2 Slutspel B Loppuottelu Holmsund City IBC 4 - 9 Ersboda SK  
30080204 su 30/08 18:00 su 30/08 Umeå Energi Arena väst Herr Elit Final Loppuottelu IBK Dalen 15 - 2 Sundsvall FBC/Ungdom  
30080201 su 30/08 12:00 su 30/08 Umeå Energi Arena väst HJ18 Final Loppuottelu RIG Umeå 21 - 0 GUIF  
30080301 su 30/08 12:00 su 30/08 Umeå Energi Arena öst HJ18 3-4 plac Loppuottelu Team Thoren...dom SK /IBK 3 - 2 IBF/IBS Dalen  
30080203 su 30/08 16:00 su 30/08 Umeå Energi Arena väst Dam Elit Slutspel A Loppuottelu IBK Dalen 11 - 3 Umeå Västra IF  
30080202 su 30/08 14:00 su 30/08 Umeå Energi Arena väst Dam Elit 5-6 plac Loppuottelu Kågedalens AIF 5 - 6 IBF Dalen  
  Nro Aika Areena Group Lohko Kotijoukkue Result  Vierasjoukkue   Live  
13090101 su 13/09 12:00 su 13/09 Umeå Energi Arena Vatten Dam div 1-2 Slutspel A Välierä Örnsköldsvi...ndyförening 5 - 3 Klockarbergets BK Div1  
13090201 su 13/09 12:00 su 13/09 Umeå Energi Arena väst Herr div 1 Slutspel A Välierä Team Thoren...n Ungdom SK 6 - 7 RIG Umeå  
13090301 su 13/09 12:00 su 13/09 Umeå Energi Arena öst Dam div 1-2 Slutspel A Välierä Gamla Stan IBK Stan 1 - 7 RIG Umeå DJ18  
13090100 su 13/09 10:00 su 13/09 Umeå Energi Arena Vatten Herr div 2-3 Slutspel A Välierä Öjebyns IBF 7 - 4 FBC Moröbacke  
13090200 su 13/09 10:00 su 13/09 Umeå Energi Arena väst Herr div 1 Slutspel A Välierä Gimonäs Umeå IF 6 - 8 Sundsvall FBC/Ungdom  
13090300 su 13/09 10:00 su 13/09 Umeå Energi Arena öst Herr div 2-3 Slutspel A Välierä Thorengruppen IBK 5 - 3 Vattjoms IK  
12090104 la 12/09 19:00 la 12/09 Umeå Energi Arena Vatten Dam div 1-2 Slutspel A 1/4 Final Sävar IK 4 - 5 Klockarbergets BK Div1  
12090204 la 12/09 19:00 la 12/09 Umeå Energi Arena väst Dam div 1-2 Slutspel A 1/4 Final Umeå Västra damjun 3 - 5 Gamla Stan IBK Stan  
12090304 la 12/09 19:00 la 12/09 Umeå Energi Arena öst Dam div 1-2 Slutspel A 1/4 Final RIG Umeå DJ18 7 - 3 Gävle GIK  
12090503 la 12/09 19:00 la 12/09 Musköten Dam div 1-2 Slutspel B Välierä Obbola IK 1 - 4 Ersboda SK  
12090604 la 12/09 19:00 la 12/09 Musköten nya Dam div 1-2 Slutspel A 1/4 Final IBS Dalen 2 - 4 Örnsköldsvi...ndyförening  
12090103 la 12/09 17:00 la 12/09 Umeå Energi Arena Vatten Herr div 1 Grp A Gamla Stan IBK 5 - 6 Team Thoren...n Ungdom SK  
12090203 la 12/09 17:00 la 12/09 Umeå Energi Arena väst Herr div 1 Grp B Örnsköldsvik IBK 8 - 13 Gimonäs Umeå IF  
12090303 la 12/09 17:00 la 12/09 Umeå Energi Arena öst Herr div 1 Grp B IBK Luleå 5 - 9 RIG Umeå  
12090502 la 12/09 17:00 la 12/09 Musköten Dam div 1-2 Slutspel B Välierä Holmsund City IBC 3 - 2 IBF/IBS Dalen DJ18  
12090603 la 12/09 17:00 la 12/09 Musköten nya Herr div 1 Grp A IBF Dalen 9 - 6 Sundsvall FBC/Ungdom  
12090102 la 12/09 15:00 la 12/09 Umeå Energi Arena Vatten Herr div 2-3 Grp A Vattjoms IK 10 - 5 Umeå City IBF  
12090202 la 12/09 15:00 la 12/09 Umeå Energi Arena väst Herr div 2-3 Grp B FBC Lo 6 - 12 FBC Moröbacke  
12090302 la 12/09 15:00 la 12/09 Umeå Energi Arena öst Herr div 2-3 Grp A Öjebyns IBF 11 - 4 IBS Dalen  
12090602 la 12/09 15:00 la 12/09 Musköten nya Herr div 2-3 Grp B Jäbo IK 7 - 13 Thorengruppen IBK  
12090101 la 12/09 11:00 la 12/09 Umeå Energi Arena Vatten Dam div 1-2 Grp C Örnsköldsvi...ndyförening 1 - 6 RIG Umeå DJ18  
12090201 la 12/09 11:00 la 12/09 Umeå Energi Arena väst Herr div 1 Grp A Sundsvall FBC/Ungdom 10 - 5 Gamla Stan IBK  
12090301 la 12/09 11:00 la 12/09 Umeå Energi Arena öst Dam div 1-2 Grp A Gävle GIK 4 - 7 IBS Dalen  
12090501 la 12/09 11:00 la 12/09 Musköten Dam div 1-2 Grp D Sävar IK 4 - 1 Gamla Stan IBK Stan  
12090601 la 12/09 11:00 la 12/09 Musköten nya Dam div 1-2 Grp B Obbola IK 3 - 0 Klockarbergets BK Div1  
12090100 la 12/09 09:00 la 12/09 Umeå Energi Arena Vatten Herr div 2-3 Grp B Thorengruppen IBK 8 - 3 FBC Lo  
12090200 la 12/09 09:00 la 12/09 Umeå Energi Arena väst Herr div 1 Grp B Örnsköldsvik IBK 6 - 3 IBK Luleå  
12090300 la 12/09 09:00 la 12/09 Umeå Energi Arena öst Herr div 2-3 Grp A Öjebyns IBF 9 - 6 Umeå City IBF  
12090500 la 12/09 09:00 la 12/09 Musköten Herr div 2-3 Grp B FBC Moröbacke 9 - 7 Jäbo IK  
12090600 la 12/09 09:00 la 12/09 Musköten nya Herr div 2-3 Grp A IBS Dalen 8 - 3 Vattjoms IK  
11090101 pe 11/09 20:00 pe 11/09 Umeå Energi Arena Vatten Herr div 1 Grp A Team Thoren...n Ungdom SK 8 - 6 Sundsvall FBC/Ungdom  
11090201 pe 11/09 20:00 pe 11/09 Umeå Energi Arena väst Herr div 2-3 Grp A Vattjoms IK 10 - 5 Öjebyns IBF  
11090301 pe 11/09 20:00 pe 11/09 Umeå Energi Arena öst Herr div 2-3 Grp B FBC Lo 2 - 8 Jäbo IK  
11090501 pe 11/09 20:00 pe 11/09 Musköten Dam div 1-2 Grp B Klockarbergets BK Div1 5 - 4 Umeå Västra damjun  
11090601 pe 11/09 20:00 pe 11/09 Musköten nya Dam div 1-2 Grp A Holmsund City IBC 5 - 6 Gävle GIK  
IBK Dalen Scandic Umeå Performance Center VK Balticgruppen Hyundai Intersport Umeå Kommun Svenska Spel Umeå Energi Unihoc International Floorball Federation Svenska Innebandyförbundet Västerbottens Innebandyförbund